11. aukció
Walleshausen Zsigmond (1888-?) Korzózók Nizzában, 1927
67

Walleshausen Zsigmond (1888-1978)

Korzózók Nizzában, 1927

Olaj, vászon, 92,5x73,5 cm
Jelezve jobbra lent: Walleshausen Nice 1927
Kikiáltási ár: 440 000 Ft