70. Őszi Aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Kosaras csendélet (Körték), 1930-as évek
59

Márffy Ödön (1878-1959)

Kosaras csendélet (Körték), 1930-as évek

Akvarell, tus, színes ceruza, papír, 23,5 x 24,5 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft

Életműjegyzék-szám: G 1.2.9.1.
¦ In: Rockenbauer Zoltán: Márffy. Makláry Artworks, Budapest, 2006, 377. oldal

Proveniencia: egykor Szegi Pál gyűjteményében

Reprodukálva: Rockenbauer Zoltán: Márffy. Makláry Artworks, Budapest, 2006, 377. oldal, G 1.2.9.1.