37. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Köszörűs
130

Szőnyi István (1894-1960)

Köszörűs

Akvarell, gouache, ceruza, papír, 37x51 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I.
Kikiáltási ár: 750 000 Ft