61. aukció
Ország Lili (1926-1978) Kövek
112

Ország Lili (1926-1978)

Kövek

Olaj, farost, 62,5x40 cm
Jelezve jobbra lent: O.L.
Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 6 000 000 Ft