7. aukció
Markó Ferenc (1832-1874) Közeleg a vihar
43

Markó Ferenc (1832-1874)

Közeleg a vihar

Olaj, vászon, 21,5x32 cm
Jelezve jobbra lent: Markó F.
Kikiáltási ár: 650 000 Ft