Középkor, 1975
Olaj, farost, 60 x 80 cm
Jelezve jobbra lent: Balázs János. 1975.
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft
¦ Balázs János – Ecsettel és irónnal, Corvina Kiadó, Dürer Nyomda, Békéscsaba, 1977, (Középkor, 1975 címmel)