Háború utáni non-figuratív és absztrakt művészet
Lossonczy Tamás (1904-2009) Kozmikus aktivitás, 1975
47

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Kozmikus aktivitás, 1975

Olaj, vászon, 130,5x110 cm
Jelezve balra fent: Lossonczy Tamás 1975