71. Aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Kozmikus körök, 1949
112

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Kozmikus körök, 1949

Olaj, ónlemez, 26,5 x 38 cm
Jelezve balra lent: Gyarmathy 950
Jelezve hátoldalon: 49/25 "Kozmikus körök"
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 500 000 Ft

Életműjegyzék-szám: 49/25
¦ Kiállítás Kállai Ernő Emlékére, Műcsarnok, Budapest, 1986
¦ Életmű kiállítás, Budapest Történeti Múzeum, Fővárosi Képtár, Budavári Palota, 1995
¦ Temesvári Szépművészeti Múzeum, 2011
¦ Dr. Varkányi György: Gy. T. Festmények, Körmendi Galéria, 2004, 79. oldal

93

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Ókori emlék, 1963

Kikiáltási ár: 500 000 Ft
150

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Enyészet, 1963

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft