70. Őszi Aukció
Balázs János (1905-1977) Közmondás
137

Balázs János (1905-1977)

Közmondás

Olaj, papírlemez, 32 x 33 cm
Jelezve jobbra lent: B János.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft