14. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Gyarmathy Tihamér, európai iskola
114

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Kozmosz I., 1954

Olaj, vászon, 47 x 55 cm
Jelezve jobbra lent: Gy 1954
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft

ÉLETMŰJEGYZÉK-SZÁM: 54/13

PROVENIENCIA:
egykor Vasilescu János gyűjteményében

KIÁLLÍTVA:
Gyarmathy Tihamér életmű kiállítása. Budapesti Történeti Múzeum – Fővárosi Képtár, Budapest, 1995. március 8. – július 3., 68. tétel