12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Kontraszty László kortárs aukció
141

Kontraszty László (1906−1994)

Krapp, 1977

Olaj, farost, 52 x 64 cm
Jelezve balra fent: Kontraszty 77
Jelezve hátoldalon: KONTRASZTY LÁSZLÓ Krapp/77 52 x 64
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft