36. aukció
Szurcsik József (1959-) Krétheusz, 1998
45

Szurcsik József (1959-)

Krétheusz, 1998

Akril, olaj, vászon, 41x50 cm
Jelezve balra lent: SZJ 1998, Hátoldalon: autográf felirat Krétheusz 41x50 cm, akril olaj, vászon 1998
Kikiáltási ár: 380 000 Ft