56. aukció (2017 október)
Lossonczy Tamás (1904-2009) Kristályosodás, 1964
39

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Kristályosodás, 1964

Olaj, vászon, 100,5x100 cm
Jelezve jobbra lent és hátoldalon: Lossonczy 1964
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft