28. aukció
Vaszkó Ödön (1896-1945) Krisztinaváros éjjel, 1927
60

Vaszkó Ödön (1896-1945)

Krisztinaváros éjjel, 1927

Olaj, vászon, 55x67,5 cm
Jelezve balra lent: Vaszkó Ödön 927
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft