12. aukció
Csók István (1865-1961) Krizantémok, 1934
214

Csók István (1865-1961)

Krizantémok, 1934

Olaj, vászon, 65x80 cm
Jelezve balra lent: Csók I. BP 1934
Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft