6. aukció
Szolnay Sándor (1893-1950) Krizantémok az ablak előtt
95

Szolnay Sándor (1893-1950)

Krizantémok az ablak előtt

Olaj, vászon, 80x60 cm
Jelezve balra fent: Szolnay
Kikiáltási ár: 250 000 Ft