17. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Krizantémok bokályban
154

Vörös Géza (1897-1957)

Krizantémok bokályban

Olaj, vászon, 60x50 cm
Jelezve jobbra lent: Vörös Géza
Kikiáltási ár: 360 000 Ft