4. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Krizantémok bokályban
136

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Krizantémok bokályban

Olaj, karton, 60x50 cm
Jelezve jobbra fent: Perlmutter
Kikiáltási ár: 260 000 Ft

Hátoldalon a művész leányának, Ahmed Mirza hercegnőnek az attesztje

Magyar Nemzeti Galéria műtárgybírálati száma: 8777