A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Rippl-Rónai József (1861-1927) Krizantémos csendélet, 1910 körül
94

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Krizantémos csendélet, 1910 körül

Olaj, lemezpapír, 73x102 cm
Jelezve jobbra fent: Rónai