58. aukció
Gábor Jenő (1893-1968) Kubikosok
190

Gábor Jenő (1893-1968)

Kubikosok

Olaj, vászon, 130x100 cm
Jelezve jobbra lent: Gábor Jenő
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft