21. aukció
Kmetty János (1889-1975) Kubista csendélet Revue folyóirattal, 1930
157

Kmetty János (1889-1975)

Kubista csendélet Revue folyóirattal, 1930

Akvarell, litográfia, 24x36 cm
Jelezve jobbra lent: Kmetty
Kikiáltási ár: 360 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: Kmetty János (1889-1975) emlékkiállítása, Művészet Malom, Szentendre, 2005. június 4 – július 24., katalógus: 101.

Reprodukálva: • Kmetty János: Festő voltam és vagyok. Corvina Kiadó, Budapest, 1976. katalógus: 29. (Csendélet címen) • Modern magyar litográfia 1890-1930. Miskolc, 1998. katalógus: 59.

32

Kmetty János (1889-1975)

Önarckép, 1925 körül

Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
98

Kmetty János (1889-1975)

Mennybemenetel, 1913

Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft