Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Miklós Gusztáv (1888-1967) Kubista portré, 1913-1914
36

Miklós Gusztáv (1888-1967)

Kubista portré, 1913-1914

Olaj, vászon, 61x46, 5 cm
Jelezve balra lent: G. Miklós 1913-1914