22. aukció
Molnár Farkas Ferenc (1897-1945) Kubista tájkép
23

Molnár Farkas Ferenc (1897-1945)

Kubista tájkép

Olaj, karton, 40x36 cm
Jelezve balra lent: Molnár
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft