2. aukció
Gábor Jenő (1893-1968) Kubista városépítők, 1927
148

Gábor Jenő (1893-1968)

Kubista városépítők, 1927

Olaj, vászon, 84x74 cm
Jelezve jobbra lent: Gábor J. 1927
Kikiáltási ár: 500 000 Ft