37. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Kukoricakévék, 1920-as évek
114

Rudnay Gyula (1878-1957)

Kukoricakévék, 1920-as évek

Olaj, vászon papírlemezen, 40x32 cm
Jelezve balra lent: Rudnay
Kikiáltási ár: 400 000 Ft