Kortárs aukció 2019
Birkás Ákos (1941-2018) Kukoricás, 2008
72

Birkás Ákos (1941-2018)

Kukoricás, 2008

Olaj, vászon, 160x170 cm
Jelezve hátoldalon: Ákos Birkás Maise 2008
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 8 000 000 Ft

Kiállítva ¦ Exhibited :

Birkás Ákos. Knoll Galéria, Budapest; 2008.

Kiállítva és reprodukálva ¦ Exhibited and reproduced :

A festő dolga / The Painter’s job, Ákos Birkás (2006-2014). MODEM, Debrecen, 2014., katalógus: 37.

Nincs több titok – No more secret! Gerő László nemzetközi művészeti gyűjteménye. MűvészetMalom, Szentendre, 2018. április 8. – szeptember 9., 35.

Reprodukálva ¦ Reproduced :

L’Art et la Manière: Ákos Birkás. Un film de Judith Du Pasquier, Arte TV production in 2009 on DVD (50 min.), broadcast on Arte in 2010.