20. aukció
Basch Andor (1885-1944) Kukoricás csendélet
231

Basch Andor (1885-1944)

Kukoricás csendélet

Olaj, fa, 38,5x46,5 cm
Jelezve jobbra lent: Basch
Kikiáltási ár: 150 000 Ft