A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Koszta József (1861-1949) Kukoricatörés, 1910-es évek második fele
59

Koszta József (1861-1949)

Kukoricatörés, 1910-es évek második fele

Olaj, vászon, 75x65,6 cm
Jelezve jobbra lent: Koszta