Berlin – Budapest 1919-1933
Bortnyik Sándor (1893-1976) Külvárosi táj, 1927
136

Bortnyik Sándor (1893-1976)

Külvárosi táj, 1927

Olaj, karton, 46,5x60 cm
Jelezve balra lent: Bortnyik