1. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Kunyhók
33

Kunyhók

Olaj, vászon, 25x36 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 450 000 Ft

34

Téli falu

Kikiáltási ár: 90 000 Ft
35

Vízpart

Kikiáltási ár: 150 000 Ft