10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Pauer Gyula (1941-2012) Kupola, 2003
79

Pauer Gyula (1941-2012)

Kupola, 2003

Akril, ceruza, vászon, 70 x 80 cm
Jelezve hátoldalon: Pauer '03 SZJSZ: 486: Kupola
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft