10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Bukta Imre (1952-) Kút, 2003
142

Bukta Imre (1952-)

Kút, 2003

Olaj, vászon, 50 x 65 cm
Jelezve vakrámán: Kút 2003 Bukta Imre
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft