48. aukció
Batthyány Gyula (1887-1959) Kútnál, 1933 körül
187

Batthyány Gyula (1887-1959)

Kútnál, 1933 körül

Olaj, vászon, 80x99,5 cm
Jelezve balra lent: töredékes szignó
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft

REPRODUKÁLVA:
•Molnos Péter: Gróf Batthyány Gyula. Az elveszett Magyarország festője. Népszabadság Könyvek, Budapest, 2007., 57. kép