37. aukció
Tóth Menyhért (1904-1980) Kutyasétáltatás, 1958
20

Tóth Menyhért (1904-1980)

Kutyasétáltatás, 1958

Olaj, papír, 30,5x43 cm
Jelezve jobbra lent: TM. 58.
Kikiáltási ár: 850 000 Ft