7. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Kutyusok
143

Glatz Oszkár (1872-1958)

Kutyusok

Olaj, vászon, 50x60 cm
Jelezve jobbra lent: Glatz
Kikiáltási ár: 350 000 Ft