72. Tavaszi aukció
Balázs János
176

Balázs János (1905-1977)

Küzdők

Olaj, vászon faroston, 30 x 34 cm
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

PROVENIENCIA:
– egykor Dr. Rudnyánszky István tulajdonában