26. aukció
Eisenhut Ferenc (1857-1903) "La Favorite", 1899
51

Eisenhut Ferenc (1857-1903)

"La Favorite", 1899

Olaj, fa, 41,5x31,5 cm
Jelezve balra lent: Eisenhut F. Bdpest 1899, Jelezve jobbra lent: "La Favorite"
Kikiáltási ár: 220 000 Ft