12. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA - II. rész
Pierre Székely kortárs
62

Pierre Székely 1923-1994

La paix, 1964-76

Litográfia, papír, 51 x 51,5 cm
Jelezve jobbra lent: Székely Farkas Tamásnak 1976 októberében
Jelezve balra lent: "La paix" estampe/pierre 1964-76
Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Becsérték: 120 000 - 160 000 Ft

61

Pierre Székely 1923-1994

Tokaji tojás, 1982

Kikiáltási ár: 80 000 Ft