2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Frey Krisztián (1929-1997) La Vergine, 1967-1969
110

Frey Krisztián (1929-1997)

La Vergine, 1967-1969

Olaj, vászon, 140x200 cm
Jelezve jobbra lent: 67-69
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft