10. aukció
Boldizsár István (1897-1984) Labdarózsák, 1972
28

Boldizsár István (1897-1984)

Labdarózsák, 1972

Olaj, vászon, 70x90 cm
Jelezve jobbra lent: Boldizsár Zánka 1972
Kikiáltási ár: 320 000 Ft