Kortárs aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Labdázók, 1950
1

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Labdázók, 1950

Olaj, ónlemez, 27x37,5 cm
"Jelezve jobbra lent: Gyarmathy Tihamér 1950 Hátoldalon: 50/25 ""Labdázók"""
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft