26. aukció
Fehér László (1953-) Labdázók, 1991
206

Fehér László (1953-)

Labdázók, 1991

Olaj, vászon, 180x250 cm
Jelezve jobbra lent: Fehér László 1991. II. 13. Jelezve hátoldalon: Fehér László Hungary 1113 Bp, Edömér u. 4 I/1 Labdázók 1991 olaj, vászon 180x250 cm
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft