40. aukció
Ilosvai Varga István (1895-1978) Labdázók, Hátoldalon: Szentendrei dombok, 1952
173

Ilosvai Varga István (1895-1978)

Labdázók, Hátoldalon: Szentendrei dombok, 1952

Olaj, vászon, 55,5x68,5 cm
Jelezve balra lent: Ilosvai Varga, Vakrámán: Ilosvai Varga Szentendre 1952
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft