9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Keserü Ilona (1933-) Labirint, 2018
97

Keserü Ilona (1933-)

Labirint, 2018

Olaj, vászon, 60 x 60 cm
Jelezve balra lent: 2018. IKI
Jelezve hátoldalon: Ilona Keserű Ilona Labirint Ágotának 2018/15
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

Életműjegyzék-szám: 2018/15

1

Keserü Ilona (1933-)

Lebegő, 1980

Kikiáltási ár: 480 000 Ft
107

Keserü Ilona (1933-)

Mind 2., 1981

Kikiáltási ár: 24 000 000 Ft