74. Téli aukció
Ország Lili Labirintus
79

Ország Lili (1926-1978)

Labirintus

Olaj, farost, 27 x 45 cm
Jelezve jobbra lent: Ország
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft