26. aukció
Deim Pál (1932-2016) Labirintus
33

Deim Pál (1932-2016)

Labirintus

Akril, vászon, 50x60 cm
Jelezve jobbra lent: Deim P., Jelezve hátoldalon: Deim Pál "Labirintus" akril v. 50x60 cm
Kikiáltási ár: 550 000 Ft