Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Márffy Ödön (1878-1959) Lac d'Amour, 1905-1906
20

Márffy Ödön (1878-1959)

Lac d'Amour, 1905-1906

Olaj, vászon, 47x61 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy