29. aukció
Földi Péter (1949-) Laci, az erdei munkás
110

Földi Péter (1949-)

Laci, az erdei munkás

Olaj, vászon, farost, 35x36 cm
Jelezve hátoldalon: Földi Péter Somoskőújfalu Szikszó út 25 Laci Erdei munkás olaj, vászon, farost 35x36
Kikiáltási ár: 240 000 Ft