A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Szőnyi István (1894-1960) Ladikok, 1930
82

Szőnyi István (1894-1960)

Ladikok, 1930

Olaj, vászon, 94,5x121 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I. 1930