121 legszebb magyar festmény
Rippl-Rónai József (1861-1927) Lajos és Ödön, 1912
53

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Lajos és Ödön, 1912

Olaj, karton, 76x105 cm
Jelezve balra fent: Rónai 1912